Redakcja Sukcesu Murowanego nie próżnuje

Aktualności

W ostatnim czasie w redakcji szum, hałas i burza myśli. W maju i czerwcu konkurs dziennikarsko-przyrodniczy “Bioróżnorodność”, zajęcia wyjazdowe w palmiarni i zoo. Wakacje też bez próżności, bo kończyliśmy wydanie “SM”. W międzyczasie warsztaty dziennikarskie, wykłady na UAM (o politycznych zwycięstwach, manipulacji i perswazji), lekcje kinowe, gazetka w wydaniu październikowym. Wywiad o wypoczynku i stresie z naszym psychologiem zaliczony, jak wypadł? Zachęcamy do lektury!

Byliśmy też na spotkaniu na temat wystąpień publicznych ze Sławomirem Bajewem w siedzibie WSB, gdzie spotkaliśmy naszych informatyków, kształtujących kompetencje miękkie. Czy możemy liczyć na ich wsparcie w redakcji? To się okaże.

Szykujemy też akcję prozdrowotną - “Zmierz się z ciśnieniem!” oraz specjalne wydanie mikołajkowo-bożonarodzeniowe (w dodatku jubileuszowe, bo 30!) niepodległość chcemy uczcić w sposób szczególny - przygotowujemy specjalną księgę “SM dla Niepodległej” - każdy z Was będzie mógł wpisać swoje życzenia dla Polski i Polaków (do każdego wpisu piernik okolicznościowy).

Dziękujemy Wszystkim za przyłączenie się do naszych akcji, a Dyrekcji - paniom Dyrektor Beacie Stramie, Wicedyrektor Małgorzacie Krzysztoń, Wicedyrektor Joannie Nowak oraz Organowi Prowadzącemu za wsparcie działalności redakcji.

Redakcja “SM”

z naczelną Katarzyną Witkowską

i opiekunem Anną Stefańską


Copyright © 2018 | www.zsbolechowo.pl | All Rights Reserved!