Studniówka 2019

Aktualności

 

„Miej czas na Pracę, to cena sukcesu.
                                                           Miej czas na Myślenie, to źródło potęgi.
                                                           Miej czas na Zabawę, to sekret młodości!”

 Dobra energia, przyjazna atmosfera i doskonała  zabawa – to, można śmiało rzec,  hasła przewodnie tegorocznej studniówki, która  odbyła się  26 stycznia 2019 r., w Gościńcu Winnica w Sławicy.

Bal, zgodnie z tradycją, rozpoczął wspaniały polonez, podczas którego uczniowie i nauczyciele prezentowali się znakomicie.

Część oficjalną poprowadził uczeń  klasy 4 tżh, Bartosz Kwiatkowski. Następie głos zabrała Dyrektor Szkoły, Beata Strama, podkreślając wyjątkowość każdej klasy  i  życząc wszystkim maturzystom dobrej zabawy. Pani Dyrektor podziękowała także nauczycielom i wychowawcom za ich wysiłek dydaktyczny i wychowawczy, wyraziła również uznanie dla rodziców,  którzy przyczynili się do organizacji tak pięknej uroczystości.  


    Podczas  studniówki błyskom fleszy nie było końca. Uczniowie z wielką przyjemnością pozowali do pamiątkowych zdjęć na tle złocistej fotościanki,  serdecznie zapraszając do wspólnych fotografii  również nauczycieli.

Był tez uroczysty moment, kiedy wychowawcy, razem z Paniami Dyrektor, wręczali uczniom symboliczne koniczynki.

A kiedy zabawa taneczna rozpoczęła się na dobre, nikt nie myślał  wtedy o tym, co czeka go za sto dni.  Wszyscy świetnie się bawili, a radosna atmosfera udzieliła się również nauczycielom i rodzicom.

Atrakcji nie brakowało: był  „kankan” i „Grek Zorba”, „gangnam style”, maski, hawajskie spódniczki i kapelusze, kamizelki  rodem z Dzikiego Zachodu, limbo, pociąg…

A na nudę zwyczajnie szkoda było czasu, co potwierdzała pełna sala roztańczonych radosnych par.

Aż miło był patrzeć.

A ta wspaniała uczta taneczno – muzyczna to zasługa DJ-a, Pana Huberta Pauszka .

Organizatorzy nie zapomnieli również  o torcie – niespodziance.

Krótko mówiąc, bal studniówkowy 2019 z pewnością na długo pozostanie w sercach i pamięci naszych maturzystów.

 


Copyright © 2018 | www.zsbolechowo.pl | All Rights Reserved!